Optické pripojenie – Káblové Balíčky

Balíčky optického internetu Cable

Tí z vás, ktorí bývajú v obciach JELENEC, NEVERICE, HOSTIE, ŽIRANY, SLAŽANY, SLEPČANY, ŽIKAVA prípadne v ZLATÝCH MORAVCIACH, si môžu zvoliť jeden z výhodnejších balíčkov optického internetu a televízie určeného do domácností pre nekomerčné využitie realizované na technológií GPON. Pri prehliadaní internetu zažijete skutočne vysokú rýchlosť a stabilitu. A to samozrejme bez viazanosti a obmedzení. Presné pokrytie optickou infraštruktúrou NEVERNET nájdete TU.
Individuálnu CP pre garantované optické pripojenie spracujeme na vyžiadanie.


Aktivácia uvedených programov je 150,- EUR (pre stávajúcich zákazníkov, pri prechode z aktívneho wifi pripojenia je aktivačný poplatok 95,-EUR).

OPTIC FIBER 100

100 Mbps / 50 Mbps
neobmedzený objem dát
bez viazanosti
optika do domu – FTTH
10 € / mes.
Objednať

OPTIC FIBER 200

200 Mbps / 100 Mbps
neobmedzený objem dát
bez viazanosti
optika do domu – FTTH
14 € / mes.
Objednať

OPTIC FIBER 350

350 Mbps / 150 Mbps
neobmedzený objem dát
bez viazanosti
optika do domu – FTTH
20 € / mes.
Objednať

 

Všetky ceny sú vrátane DPH.
Kompletný cenník služieb a zariadení nájdete tu.

Pri platbe 12 mesiacov vopred poskytujeme na pripojenie k internetu zľavu 10% a pri platbe 6 mesiacov vopred je zľava 5 %.

Koncové zariadenie (KZ) potrebné k pripojeniu vám bude zapožičané po dobu trvania zmluvy a zostáva majetkom spoločnosti NEVERNET, s.r.o. Aktiváciou sa rozumie inštalácia, zapožičanie koncového zariadenia a jeho bezplatný servis po dobu trvania zmluvy, výnimkou sú zákazníci, ktorí majú vlastné koncové zariadenie alebo si ho zakúpili (pozn.: KZ je HW nevyhnutný pre pripojenie k sieti NEVERNET – optický prevodník / anténa).

Doplňujúce informácie k poskytovaným programom podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2015/2120 z 25.novembra 2015